לטייל עצמאית במרוקו

חולמים לבקר במרוקו אבל טיול מאורגן זה פחות אתם?

התפיסה הרווחת לגבי טיול במרוקו היא שהדבר אפשרי אך ורק במסגרת טיולים מאורגנים, שהמסלול שלהם קבוע מראש ואין למטיילים יכולת להשפיע על הרכב הקבוצה. אין ספק שלטיולים מאורגנים יתרונות רבים, אך יחד עם זאת, הם אינם מתאימים לכל אחד ואחת. החדשות הטובות הן שאפשר לטייל במרוקו גם באופן עצמאי, או להתארגן בקבוצה משלכם ולארגן טיול בתפירה אישית בדיוק כפי שהייתם רוצים. 

מספר המטיילים הישראלים שבוחרים לטייל במרוקו עצמאית צובר תאוצה בשנים האחרונות, אך יחד עם זאת, אין היום כתובת ראויה המספקת מענה מתאים לצרכים של מטיילים אלה ולאופי הטיול שהם מעוניינים לתכנן. לכן, אנו שמחים להגיש לכם ממש כאן מידע וכלים לתכנון טיול עצמאי מוצלח ומהנה במרוקו החל מהסדרת אשרת כניסה, הזמנת טיסות, מלונות ולינה, התניידות, הדרכה ועוד. 

ויזה למרוקו למטייל העצמאי

כל טיול למרוקו מתחיל בהסדרת אשרת כניסה לישראלים. למרות שבין ישראל ומרוקו לא מתקיימים יחסים דיפלומטיים רשמיים, מרוקו מאפשרת לישראלים להסדיר אשרת כניסה, המאפשרת שהות של עד 15 יום כולל יום ההגעה ויום העזיבה. מכיוון שאין בישראל שגרירות מרוקאית, הליך הסדרת אשרות הכניסה מתבצע באמצעות חברות וסוכנויות תיירות בישראל ובמרוקו. לפרטים נוספים וטופס הגשת בקשה לאשרת כניסה למרוקו בקרו בעמוד ויזה למרוקו.

ויזה אייקון.png

מלונותוריאדים
 
כאן תוכלו למצוא המלצות למלונות וריאדים במרוקו, לפי מיקום ודרגת אירוח. רגע לפני שאתם בוחרים כדאי להכיר שבפני המטיילים עומדות שתי אפשרויות עיקריות ללינה במרוקו: מלונות מפנקים ומודרניים או ריאדים מסורתיים ואותנטיים.  לבדיקת מחירים, קריאת המלצות והזמנת המלון המועדף אליכם היכנסו לקישור זה

Hotel Icon.png

פגישות ייעוץ והכנה​

פגישות ייעוץ אונליין או פנים אל פנים למי שמעוניין לטייל במרוקו עצמאית ושלא במסגרת טיול מאורגן. זה אפשרי ולא חייבים לעשות את הצעדים הראשונים לבד, אפשר לקבל ייעוץ והכוונה כי יש כמה דברים חשובים שחשוב לדעת, כמו איך לבחור את הטיסה הנכונה ולהסדיר אשרת כניסה, איך לתכנן את המסלול איך לבחור את ודרכי ההתניידות המתאימות ועוד. אחר כך אפשר לרוץ עצמאית כל אחד בקצב המתאים לו או לה, ולפי הרצונות והחלומות של הביקור במרוקו. לפרטים נוספים ולתאום ניתן ליצור קשר במייל או בטלפון: עינת לוי - info@morocco-connection.com | 0508-683-006

e0af834a.jpg

חבילות תיירות למטייל העצמאי

החבילות למטייל העצמאי הן למעשה פירוק של הטיולים המאורגנים לחלקים קטנים יותר, יחידות "מיקרו" תיירות קטנות מאורגנות שיקלו עליכם בתכנון החלקים המורכבים יותר של טיול במרוקו, המצריכים נסיעה מורכבת באזור שבו התחבורה הציבורית אינה מיטבית, או חבילות שמהותן לאפשר לכם להספיק הרבה במעט זמן או אפילו לשלב טיול יום קצר בטנג'יר במהלך טיולכם בחבל אנדלוסיה שבספרד. חבילות שמאגדות מכוון שירותים כמו מלונות, שירותי רכב ונהג, הדרכה מקומית, תאום אטרקציות בשטח וכו'.

חבילה.png

אתם לא לבד ! הצטרפו לקהילה: מרוקו למטיילים עצמאיים לקבוצות 

 

קהילת "מרוקו למטיילים עצמאיים ולקבוצות" הוקמה במטרה להוות כתובת למטיילים עצמאיים ולקבוצות המעוניינים בייעוץ ובהכוונה בתכנון המסלול, תאום שירותי תיירות, כמו גם בליווי ויעוץ בזמן הטיול עצמו. בין חברי הקהילה נמנים יועצי תיירות, מטיילים מנוסים שביקרו במרוקו, ומטיילים עצמאיים שמתכננים נסיעה עתידית.

  • Facebook