מלונות וריאדים מומלצים במרוקו

כאן תוכלו למצוא המלצות למלונות וריאדים במרוקו, לפי מיקום ודרגת אירוח. לבדיקת מחירים, קריאת המלצות והזמנת המלון בחרו במלון הרצוי. 

רגע לפני שאתם בוחרים כדאי להכיר שבפני המטיילים עומדות שתי אפשרויות עיקריות ללינה במרוקו: מלונות או ריאדים. ישנם כמה הבדלים בין מלונות וריאדים שכדאי להכיר כדי שתוכלו לבחור את האפשרות המתאימה עבורכם. 

 

מבחינת מלונות, מרוקו מציעה מגוון רחב של אפשרויות לינה בדרגת אירוח שונות. עלות ממוצעת לחדר ללילה במלונות 4/5* נעה בין 70$ - 150$ בהתאם לדרגת האירוח (חצי פנסיון / פנסיון מלא / ארוחת בוקר / לינה בלבד. וכמובן שיש גם מלונות יקרים יותר ברמות בלתי נתפסות של פאר ויופי והמחיר בהתאם. מלונות מתאימים מאוד למי שמחפש חוויית מפנקת, הכוללת שירותי ספא וחמאם מרוקאי.

האופציה השניה ללינה היא ריאדים, מבנים מסורתיים בני 2 עד 5 קומות, עם חצר פנימית וגג פתוח, המשמשים לאירוח ולמגורים. בדרך כלל ממוקמים במרכזי הערים ומציעים עיצוב ואירוח אותנטי יותר. הריאדים קטנים יותר בהשוואה למלונות אבל נחשבים ליפים ואינטימיים יותר. בריאדים לא תמיד יש אפשרות של ארוחת ערב. מומלץ ללון בריאדים בערים כמו מראקש או אסווירה, שלהן יש עיר עתיקה גדולה ויתרון למי שאוהב להיות קרוב ללב העניינים.

לינה במראקש

 

מראקש, "העיר האדומה" ואחת מערי המלוכה המרוקאיות, מציעה לתיירים הפוקדים אותה את מגוון מקומות הלינה הגדול והמגוון ביותר, כך שכל אחד יכול למצוא בה את שחפץ לבכם. לשומרי הכשרות מבינכם מומלץ ללון באחד המלונות הממוקמים בשכונת גליז. לאוהבי האקשן - חפשו את המלון הקרוב ביותר לכיכר הצבעונית והתוססת ביותר במרוקו - כיכר ג'מע אל-פנאא. ולמי שמעדיף את השקט והרוגע, חפשו לכם מלון מפנק המשלב ספא, גם אם המלון מרוחק מעט ממרכז העניינים, תוכלו להנות מהשקט, ממתקנים מפנקים, ותמיד תוכלו לקחת מונית לעיר ולהנות מכל העולמות.

גרנד מוגדור מנרה

גרנד מוגאדור מנרה

Grand Mogador Menara

מראקש |  5 כוכבים

Adam Park Marrakech Hotel & Spa 1.jpg

אדם פארק מראקש הוטל וספא

Adam Park Marrakech Hotel & Spa

מראקש  |  5 כוכבים

Hotel Le Caspien 2.jpg

לה קספיין

Hôtel Le Caspien

מראקש  |  3 כוכבים

Zalagh Kasbah Hotel & Spa 2.jpg

זלג קסבה הוטל וספא

Zalagh Kasbah Hotel & Spa

מראקש  |  4 כוכבים

Marrakech - Royal Mirage Deluxe 1.jpg

רויאל מיראג' דלוקס

Royal Mirage Deluxe

מראקש  |  5 כוכבים

Palm Plaza Hotel & Spa 2.jpg

פאלם פלזה הוטל וספא

Palm Plaza Hotel & Spa

מראקש  |  5 כוכבים